
Іграшковий набір інструментів для хлопчика ok Toys 6511
1 284 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 6511 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий «Набір інструментів ТехноК» - Реальна знахідка для молодого майстра. Тепер обладнання можна підняти на візку і одразу приступати до роботи. Всі інструменти зручно розмістити у поясі з кишеньками. Плоскогубці, пила по металу та пила по дереву, куточок, молоток, розвідний ключ, викрутка з двома насадками – фігурною та плоскою завжди будуть під рукою. Для безпеки роботи – яскрава помаранчева каска. А після роботи всі інструменти потрібно прибрати та зібрати у саквояж.
Такі ігри допомагають розвивати уяву, мислення та пам'ять, знайомлять малюків із різними професіями, вчать акуратності
Розміри/габарити
- довжина (см): 37 см
- ширина (см): 37 см
- висота (см): 54.5 см
Розмір упаковки:
63 см × 38 см × 62 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 545 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 370 мм |
- Ціна: 1 284 ₴

