
-29%
Дерев'яний ксилофон Kids hits Сова (5 клавіш, паличка) KH20/019
617 ₴
438 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: KH20/019
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей ксилофон у вигляді сови — чудовий інструмент для творчого навчання, який дозволяє дітям вивчати прості музичні концепції в ігровій формі.
З п'ятьма райдужними ключами, брязкальцем на крилах сови і дерев'яним молотком, що самоприбирається, ця іграшка створена для того, щоб діти могли отримати перші знання в ході практичної гри, вивчаючи форми, кольори і рахунок від 1 до 5.
font>Граючи на цьому першому музичному інструменті, у малюків розвинеться почуття виконаного обов'язку!
Розміри іграшки:22,6*25,2*2,7 см
Розміри упаковки:23*30,5*3,4 см
Вік:18+ місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ксилофон, металофон |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 438 ₴

