
Планшет інтерактивний Kids Hits Веселий алфавіт (75 звуків, 15 мелодій, 3 ігри, українською) KH01/003
705 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: KH01/003
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вивчати алфавіт із забавними звірятками легко та весело! Слухайте літери та голоси тварин! І це ще не все!
Назви тварин та алфавіт вивчимо навіть англійською! Розвиваючі пісеньки, весела лічильника та захоплююча гра допоможуть отримати перші знання в цікавій формі!
Тільки уявіть, що з такою іграшкою можна ще й вивчати цифри, кольори і навіть складати перші слова!
Ви вже вивчили всі літери?
Давай перевіримо – чи вмієш ти складати слова?
Весела абетка – найкраща іграшка для кмітливих малюків!
- 75 веселих звуків та фраз,
- 13 мелодій та пісень,
- 3 веселі ігри,
- справжні звуки пристрою.
Розміри іграшки:24*17,6*2 см
Розміри упаковки:25*27*4 см
Вік:3+ роки
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 24 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий планшет |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 3 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 705 ₴



