
-29%
Дерев'яні іграшки Kids hits Чарівний ліс (13 деталей у наборі) KH20/009
766 ₴
544 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: KH20/009
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір «Дерев'яний ліс» із потовщеними збірними елементами – чудова іграшка, призначена для творчих ігор дітей!
Складання 3D-дерев займе центральну частину лісової сцени, і діти отримають масу задоволення, зіставляючи елементи лісу, знаходячи притулок для кожної тварини та розігруючи різні ситуації.
За допомогою цієї іграшки малюки зможуть вивчити цифри та літери, кольори та форми та зробити успішні кроки на шляху до першого навчання!
- Дерево 24*24*0,7 см.
- Товщина інших елементів 1,7 см.
- Розміри упаковки:34х25,5х3,3 см
- Вік:2+ роки
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 2-х років |
| Кількість складових елементів | 13 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Фігурки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 225 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 30 мм |
- Ціна: 544 ₴


