
Музична іграшка Автобус Hola (їде, музика англійською, світло, тріскачка) 796
1 115 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 796
Чудова та функціональна машина від виробника Hola стане цікавою іграшкою для малюка.
Невеликий автобус оснащений цікавими іграми на логіку та всебічний розвиток, доповнений музикою та світловими ефектами.
Модель також включає в свою конструкцію коліщатка вільного ходу, які можна або заховати за допомогою важеля, або витягнути.
Іграшка працює в трьох режимах:
- без звуку;
- без руху коліс вільного ходу;
- зі звуком та рухом коліс.
Ефекти моделі:
- під час руху коліс вільного ходу фігурки всередині салону розгойдуються;
- на даху розташована кришка перевернеш з активними кнопками відтворення звуків тварин;
- кнопка «музика» активує пісеньку та різні звуки;
- задні дверцята відкриваються завдяки важелю, як тільки дверцята закриваються всередині змінюється картинка;
- 4 шестерні взаємопов'язані між собою і рухаються одним важелем;
- попереду є отвір для просування нитки.
Працює від 3 батарейок типу «АА» – не входять до комплекту.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 12 |
| Довжина | 25 |
| Тип | Транспорт |
| Ширина | 11 |
| Мови | Англійська |
- Ціна: 1 115 ₴





