
Робот інтерактивний (світло, звук, танцює, їздить, обертається 360, на батарейках) CX0627
399,24 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: CX0627
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот CX0627 стане чудовим подарунком для вашої дитини. Іграшка зі звуковими та світловими ефектами. Вона приверне увагу малюка та зможе надовго його зацікавити.
Робот танцює, може обертатися у різні боки. Під час зіткнення з різними перешкодами іграшка може його об'їхати.
Робот 12, 5*12, 5*20, 5 см
Функції:
- світлові ефекти
- звукові ефекти
- танцює в різні боки
- обертається на 360 градусів
- об'їжджає перешкоду при зіткненні
Живлення: Батарейки 3 шт. типу АА у комплект не входять
Упаковка: коробка 13, 5*13, 5*21 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 125 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 135 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 135 мм |
- Ціна: 399,24 ₴
