
Робот інтерактивний (світло, звук, на батарейках, їздить, рухомі деталі) ZR141-1
628 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ZR141-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель футуристичного робота ZR141-1 стане чудовою іграшкою, як для хлопчика, так і для дівчинки.
Модель оснащена світловими та звуковими ефектами, що допомагають розвивати логіку та уяву, а також чудово проводити дозвілля.
Машинка-літак трнасформер. При активації починає хаотично їздити, крутитися, випускає крила, і все це в музичному та яскравому світловому супроводі. Іграшку можна використовувати в сюжетних іграх, брати її з собою на прогулянку чи сад.
2 кольори.
Розмір іграшки: 23*9,5*15 см
Розмір упаковки: 26*16*10 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 628 ₴
