
-29%
Трансформер поліція (2 види на вибір, металопластиковий, у коробці) 39-99
1 014 ₴
720 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 39-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захоплюючий трансформер 39-99 поліція - Обов'язково стане улюбленою забавою малюка.
Модель виконана гоночного авто і йде у двох кольорових рішеннях: білий з синій та червоний з помітними написами по всьому корпусу.
Трансформер захований всередину конструкції, тому для трансформації необхідно виявити логіку та спритність, щоб видозмінити модель.
Трансформація в обидві сторони відбувається за 6 кроків.
У набір входить зброя, яку можна вставити в руку трансформеру.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 115 мм |
- Ціна: 720 ₴

