
-29%
Трансформер Автобот Бамблбі LJ1696 Bumblebee
1 056 ₴
750 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: LJ1696
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер W 8836 D втілить ігри вашої дитини в справжнє перетворення машин на роботів.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- виконана з якісних полімерних матеріалів;
- у наборі з трансформером меч;
- представлено один вид трансформера в помаранчевому кольорі;
- деталізований робот, який легко набуває форми автомобіля.
Фарбовий робот трансформер вже готовий прийти на варту гри вашої дитини. Трансформер з легкістю розвиватиме фантазію вашої дитини та дрібну моторику рук через деталізованість свого дизайну.
Розмір іграшки:27х17,5 см.
Розмір упаковки:34,5х29,5х11 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 345 мм |
| Довжина упаковки | 295 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 115 мм |
- Ціна: 750 ₴
