
М'який інтерактивний песик (2 кольори, ходить, гавкає) Baby Kiddo Pets 7622-18
423 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 7622-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який песик здатний стати повноцінною заміною домашньої тварини. Її миловидна мордочка не залишить байдужою жодну дитину, адже її так приємно обіймати. За допомогою цієї іграшки дитина розвиватиме відповідальність при догляді за домашніми тваринами. З вихованцем дитина зможе повністю відчути себе господарем собаки.
М'яка іграшка Baby Kiddo Pets стане добрим другом дитині.
Особливості м'якої іграшки Baby Kiddo Pets:
- собачка вміє бігати, гавкати та виляти хвостиком;
- запакована в красиву коробочку у вигляді будки;
- працює від 2-х батарейок типу АА.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 423 ₴
