
Музичний килимок - ходунки (ігровий килимок, підвіски 4шт, шестерні, дзеркальце, звук, світло) НЕ 0640
1 392 ₴
1 016 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: НЕ 0640
Музичний килимок - ходунки НЕ0640 - це справжня криниця розвиваючих ігор, які неодмінно стануть джерелом комплексного розвитку та гарного настрою!
Особливості:
- 2 варіанти трансформації: музичний килимок, каталка-ходунки;
- музичне піаніно;
- 4 милих брязкальця з м'якими гризунками;
- дзеркальце;
- намистини з фактурною поверхнею.
Велика кількість підвісних брязкальців, музичне піаніно обов'язково приваблять малюка і пробудять у ньому природний інтерес, а м'який килимок забезпечить теплоту та комфорт.
Функції музичного піаніно:
- 2 рівні гучності;
- класичне відтворення нот;
- веселі мелодії.
Комплектація:
- ігрова конструкція;
- килимок;
- музичне піаніно;
- 4 брязкальця;
- дзеркальце.
Піаніно працює від 3 батарейок типу “АА” - у комплект не входять.
Розмір килимка 41,5х76х49см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Розміри | |
| Висота | 415 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 1 016 ₴




