
-28%
Розвивальна музична гра космос (2 вудки стукалки, мелодія, підсвітка, на батарейках, у коробці) 5571-1
1 171 ₴
843 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 5571-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки розвивальній іграшки 5571-1 Ваша дитина не виходячи з дому, відчує себе умілим рибалкою й завжди залишатиметься з гарним уловом! Принцип гри досить простий і інтуїтивно ясен: учасникам необхідно виловити якомога більше, але не рибок, а космонавтів.
У кожному отворі ігрового поля сидять маленькі космонавти. У них відчиняються і зачиняються двері, потрібно підібрати вдалий момент, щоб видобуток потрапила на гачок. Для цього знадобиться не тільки спритність рухів, але й кмітливість.
Комплектація
- музичний космічний корабель;
- 2 вудки;
- 4 космонавти;
- наклейки.
Ігрова панель працює від 3 батарейок типу "АА" — до комплекту не входять.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стучалка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 843 ₴





