
Лабіринт для дітей (2 м'ячики, мавпочка, 5 деталей лабіринту) YL 1306
471 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: YL 1306
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На початку розвитку дитини батькам просто необхідно вибрати саме ті іграшки, які дозволять розвинути в дитині, логічне мислення, завзятість та дрібну моторику рук. Однією з таких іграшок стане лабіринт, який дозволить дитині зрозуміти логіку спуску м'ячика та подарувати незабутні емоції від такої цікавої гри.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- іграшка виконана у вигляді різнокольорового лабіринту;
- на вершині лабіринту є мавпочка для привернення уваги;
- у наборі 2 м'ячики для спуску, при спуску вони утворюють дзвін;
– така гра подарує дитині посмішку.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Лабіринт |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 471 ₴
