
Кукла Barbie Активный отдых - Спортсменка HKT91
873 ₴
0 (800) 33-23-68
Бесплатные звонки
- +380 (73) 033-23-68Многоканальный
- Нет в наличии
- Код: HKT91
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Barbie-Спортсменка пропагує здоровий спосіб життя та захоплюється різними видами спорту. Вона одягнена в зручний костюм і має рухливі кінцівки, що згинаються, тому тільки тобі вирішувати, чим сьогодні ви займетеся.
Ігри з ляльками допомагають розвивати уяву, комунікативні навички, моторику, координацію рухів та фантазію.
Особливості
- Бренд: Barbie;
- Країна бренду: США;
- Рекомендований вік: від 3 років;
- Матеріал: комбінований;
- Габарити упаковки: 6х15х32 см;
- Висота іграшки: 29 см;
- Вага: 254 г;
- Комплектація: лялька, боксерські рукавички, собачка, гирі, роликові ковзани, тенісна ракетка, пляшка з водою, сумочка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Barbie |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 254 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 29 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Персонажи | Barbie |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
- Цена: 873 ₴






