
Игровой выбор Гламурные прически Жирафи Джилиан Enchantimals HNV29
719 ₴
0 (800) 33-23-68
Бесплатные звонки
- +380 (73) 033-23-68Многоканальный
- Нет в наличии
- Код: HNV29
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
У цьому наборі дитина отримує не тільки нову ляльку та її кумедного вихованця, але й можливість проявити фантазію та зробити безліч гламурних зачісок. Іграшка має рухливі елементи, що робить її ще більш привабливою для дитини.
Розвиток
У процесі гри з Жирафою Джиліан дитина тренує моторику, уяву, сенсорику, фантазію та комунікативні навички.
Особливості
- Бренд: Enchantimals;
- Країна бренду: США;
- Рекомендований вік: від 4 років;
- Матеріал: комбінований;
- Габарити упаковки: 5х18х22 см;
- Висота ляльки: 15 см;
- Вага: 245 г;
- Комплектація: лялька, жирафа, гребінець, локони, аксесуари для волосся.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Enchantimals |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 245 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Высота | 15 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 220 мм |
| Длина упаковки | 180 мм |
| Ширина упаковки | 50 мм |
- Цена: 719 ₴





