
-29%
Інтерактивний Плакат TK Group (дні тижня, розпорядок дня, пори року, вірші, пісні, російська озвучка) 91496
273 ₴
194 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 91496
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навчальний плакат 91 496 «Вивчаємо час» – це наочний інтерактивний посібник, який допоможе вашій дитині розібратися з такими поняттями як пори року, розпорядок дня та дні тижня.
У верхньому правому куті плаката розташовані кнопки:
• ВКЛ вимкнено
• гучність
• вірші
• пісеньки
Окрім навчання, плакат може розповісти 4 вірші та заспівати 10 пісеньок.
Він можна повісити на стіну або розкласти на будь-якій поверхні.
Працює від 3 батарейок типу ААА (не входять до комплекту).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 57 см |
| Довжина | 40 см |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 2 см |
| Мови | Російська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 45 мм |
- Ціна: 194 ₴
