
Собачка робот на радіокеруванні (звуки, казка, веселі пісні, світло, трюки, українське озвучення) ТК-02490
1 003 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ТК-02490
За часів, коли прогрес не стоїть на місці, а люди створюють роботів, які зовні схожі на людей і легко відповідають на поставлені питання, давно стають поширеними і роботизовані версії таких відомих для нас тварин. І песик Паскаль не виняток, адже це іграшка на радіокеруванні у вигляді миленького собаки, який знає безліч команд, обожнює танцювати, робити трюки та співати пісні. З таким улюбленцем можна сміливо виходити на вулицю без повідця і не переживати, що Паскаль захоче кудись втекти, адже він, ну, дуже розумний собака! А дитина буде просто в захваті від кількості функцій і можливостей цього біленького робота, а під час гри розвиватиме моторику рук, зір, слух і координацію рухів, адже майже нікому ще не вдалося пройти повз веселі танці Паскаля.
Особливості:
- іграшка виконана у вигляді собаки робота;
- миленький дизайн;
- Собачка має 14 функцій, які вразять користувача різного віку - розповідає казку після бавовни в долоні, може демонструвати всі свої функції відразу, стоїть на передніх лапках або повертається у своє вихідне положення, робить фізичні вправи, заспіває 5 різних пісень, відтворює мелодії, вітається, може перейти в сплячий режим, гавкає, сидить, лежить і ходить вперед;
- можна також налаштувати послідовність функцій, зменшити або збільшити звук та зупинити гру;
- якщо з песиком не грати протягом 60 секунд, то він перейде в режим сну;
- під час гри очі Паскаля підсвічуються led-вогнями;
- собачка працює від 4 батарейок типу "ААА" (не додаються);
- до іграшки додається викрутка та пульт радіокерування;
- пульт працює від батарей (додаються);
- розмір: 19х11х18 см;
- з такою іграшкою дитина розвиватиме моторику рук, зір, слух та координацію рухів;
- собачка виготовлена з якісного пластику, який є безпечним для здоров'я дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 |
| Довжина упаковки | 220 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упаковки | 150 |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип | Собака |
| Тип харчування | Батарейки |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 003 ₴


