
Настільний дерев'яний футбол/хокей на штангах (60,5-51-в10см, шкала ведення рахунку) 2400
1 624 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 2400
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний футбол на штангах у дерев'яному світлому, компактному корпусі на ніжках. Обладнаний шкалою для ведення рахунку. Ідеальна іграшка для дітей, яким набридли стандартні настільні бродилки. Може розважити як пару друзів, так і компанію дітей, які люблять активні ігри.
Характеристики:
- Вік від 5 років
- У комплекті - шкала ведення рахунку, м'яч 2 шт;
- Розмір футбольного поля становить - 60,5-51см;
- Розміри іграшки - 60,5-51-в10см;
- Упаковка-коробка;
- Розміри коробки - 61-30-6,5см
- Матеріал - дерево, пластик.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість куль в комплекті | 2 шт. |
| Матеріал опор столу | Натуральне дерево |
| Матеріал плити ігрового поля | Натуральне дерево |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 610 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 300 мм |
- Ціна: 1 624 ₴




