
Дитячий електромобіль BMW (2 мотори по 45W, акум 12V7AH, музика, світло) Bambi M 5405EBLR-1 Білий
13 862 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 5405EBLR-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Bambi M 5405EBLR - має приголомшливий дизайн, який виконаний у стилі популярного седана дана модель змогла поєднати у собі високу якість, комфорт та функціональність, що робить таку машину гідним подарунком для дитини.
Дитячий електромобіль M 5405EBLR обладнаний магнітолою на якій дитина зможе слухати музику, також у машини світяться фари, що робить їзду ще веселішою та цікавішою, ця модель має шкіряне сидіння, дитину можна зафіксувати за допомогою ремінця безпеки.
Дитячий електромобіль має просте управління, яке може здійснюватися як вручну самою дитиною, так і батьками за допомогою пульта управління.
| РОЗМІРИ Мобіл | довжина | 127см |
| ширина по дзеркалах / по колесах | 71см / 62см | |
| висота | 52см | |
| МОТОР | КІЛЬКІСТЬ / V / RPM | 2шт / 6V / RPM12000 |
| батарея | V / AH | 12V7AH |
| КІЛЬКІСТЬ | 1 | |
| ЧАС НА ЗАРЯДКУ | 8-12ч | |
| ЧАС НА їзду | 1-2год | |
| Зарядка | V / mA | 15V / 800mA |
| ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ | ПО ВЕСУ | до 30кг |
| ЗА ВІКОМ | 3-6 років | |
| СТАРТ | КНОПКА | + |
| ЗВУК ПРИ СТАРТ | + | |
| Повільний СТАРТ | + | |
| Повільний СТОП | + | |
| КОЛ_ВО ШВИДКОСТЕЙ | В МАШИНІ | 3 |
| На пульті | 3 | |
| ПЕРЕМИКАННЯ ШВИДКОСТЕЙ | ВАЖІЛЬ | + |
| ШВИДКІСТЬ | км / год | 2,4-3,8км / ч |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ВАЖІЛЬ | + |
| СВІТЛО | ФАРИ ПЕРЕДНІ | + |
| ПАНЕЛЬ | + | |
| КНОПКА вмикання / вимикання СВІТЛА | + | |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| МУЗИКА | + | |
| СИГНАЛ на кермі | + | |
| ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | BLUETOOTH | + |
| USB | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕИ | + | |
| ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ | 2,4G | + |
| BLUETOOTH (STOP BUTTON) | + | |
| СИДІННЯ | 1/2-місне | 1 |
| РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ | 2-х точ | |
| ШКІРА | + | |
| КОЛЕСА | ЕВА | + |
| РОЗМІР КОЛЕСА / ДИСКУ | 25см / 20см | |
| ПРОСТИЙ МОНТАЖ | + | |
| КОРПУС | ЗВИЧАЙНИЙ | + |
| КОРОБКА | КОЛ_ВО ШАРІВ | 7 |
| КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ / КОРИЧНЕВИЙ) | коричневий | |
| ДОП. ФУНКЦІЇ | Двері відчинилися о СТОРОНИ | + |
| КОНДИЦІОНЕР | + | |
| Висувні ПЕРЕДНЯЯ РУЧКА і КОЛЕСА МАЛ ЗЗАДУ | + | |
| АМОРТИЗАТОРИ | передні / задні | |
| КОРОБКА (БРУТТО / НЕТТО / РОЗМІР) | 25кг / 19кг / 136-67-37см | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Регулятор гучності, Відчиняємі дверцята, Амортизатор, Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії, Передні фари, Дзеркала заднього виду, Ремені безпеки, MP3-роз'єм |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 52 см |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 62 см |
| Ширина по дзеркалах | 71 см |
| Ширина по колесам | 62 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 3.8 кг |
- Ціна: 13 862 ₴





