
-29%
Килимок-паззл масажний EVA (4 шт в упаковці, 60х60 см) С 36627
703 ₴
499 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: С 36627
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальний килимок-паззл містить у собі кілька варіантів гри. Такі килимки вбирають у себе функції пазлів, кубиків, сортера та багато інших.
Сенс гри з таким килимком досить простий. З окремих елементів з пазами по периметру дитина сама зможе зібрати собі ігровий килимок.
Матеріал ЕVA, з якого виготовлені деталі килимка-паззла, досить легкий і малюк безпроблемно зможе їх піднімати. Крім цього, м'якість даного матеріалу зроблять гру комфортною, а його текстура має масажний ефект.
М'який килимок-паззл – річ, яка обов'язково має бути в активного допитливого малюка!
В упаковці 4 пазли. Розмір одного пазла: 60 х 60 см, товщина: 1 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Матеріал | EVA |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 499 ₴
