
Музичний робот Бласт (2 кольори, українське озвучення, звук, LED світло, ходить) ТК 31140 UK
490 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ТК 31140 UK
Робот-бласт від "TK Group" - функціональна іграшка з додатковими ефектами, які приведуть хлопчика на повне захоплення. Надійний захисник галактичного спокою здатний не тільки впевнено крокувати вперед, а й відтворювати реалістичні механічні звуки та команди! Під час руху Робот-Бласт підсвічується яскравими вогниками, які роблять свій внесок у створення особливої атмосфери.
Особливості:
- функціональний робот з LED-підсвічуванням;
- виконаний із міцного первинного пластику;
- робот самостійно крокує вперед, рухаючи руками;
- під час руху корпус підсвічується яскравими вогниками;
- видає реалістичні механічні звуки та команди українською мовою;
- рух робота, а також звукові та світлові ефекти працюють від 3 батарейок типу АА (у комплект не входять).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 195 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 490 ₴
