
Килимок розвиваючий ігровий (піаніно, мелодії, підсвічування, 5 підвісок, ростомір) 116-23
683 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 116-23
Розвиваючий килимок має бути у кожного малюка, адже від самого народження він сприяє розвитку зорових, звукових і тактильних відчуттів малюка. Кольоровий килимок легко приверне увагу дитини своїми іграшками: яскравий малюнок з тваринами, які можна уважно розглядати, 5 підвісок із зручними ручками та головне - піаніно, яке подарує малюкам приємні колискові мелодії та різні цікаві звуки.
Особливості:
- кольоровий килимок для найменших малюків;
- має легко збірну конструкцію;
- 4 звукові режими: піаніно, мелодії, звуки тварин, колискові;
- додаткові ефекти працюють від 3 батарейок типу АА (в комплект не входять);
- килимок прикрашений кольоровими зображеннями тварин;
- ростомір;
- розмір килимка: 72х46х74 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | З народження |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 683 ₴
