
Дитячий іграшковий автомат (підсвічування, звуки, у коробці) DF 46218 B
488 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: DF 46218 B P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Беріть із собою автомат із ефектами та вирушайте на важливу місію з порятунку світу! Реалістична зброя має привабливий мінімалістичний дизайн із добре деталізованим корпусом.
Також зброя обладнана яскравим різнобарвним підсвічуванням та звуковими ефектами, які зроблять сюжетні битви більш динамічними.
Особливості:
- реалістичний дизайн та легко розбірна конструкція;
- космічні звуки пострілів;
- різнокольорове підсвічування корпусу;
- розмір ігрової моделі: 49х16 см;
- знімний приціл;
- автоматичний рух дула;
- іграшка працює від 3х батарейок типу “АА” (у комплект не входять).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 488 ₴


