
Робот на пульті управління (програмується, музика, звук російською, світло, ходить, танцює, стріляє) J1039A
1 999 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: J1039A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот J1039A - це інноваційна модель робота-героя із серії функціональних роботів.
Головна особливість моделі – heccrjt озвучування!
Бойовий робот виконаний у сучасному футуристичному дизайні. Білий корпус гармонійно перегукується з cbybvb вставками, а два дроти, що йдуть від рук до тулуба, додають цікавого акценту.
Ефекти моделі:
- говорить російською мовою;
- очі світяться - синім;
- руки світяться - зеленим кольором
- програмується
- стріляє пластиковими кульками
Комплектація:
- робот;
- пластикові кульки;
- пульт керування
- інструкція
Висота 39см
Пульт управління працює від 2х батарейок типу “АА” - не входять до комплекту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 390 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 450 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
- Ціна: 1 999 ₴





