
-29%
Килимок музичний розвиваючий (2 види, 5 підвісок, мелодії) 668-90
736 ₴
523 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 668-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для розвитку – це перший майданчик для маленьких дітей. Тут вони вперше відкривають дивовижний світ кольорів, звуків та різні тактильні відчуття. Барвистий килимок з кольоровими рибками наповнить дозвілля малюка цікавими відкриттями. У комплекті ви знайдете м'яку дугу з брязкальцями та безпечним дзеркалом, тактильні панелі та музичне піаніно.
Особливості:
- килимок доповнений музичною панеллю з піаніно;
- 4 об'ємні кнопки приємної колірної гами;
- тактильні панелі;
- м'яка дуга з брязкальцем і дзеркалом;
- музична панель працює від 3 батарейок типу "АА" (у комплект не входять).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | З народження |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 523 ₴
