
Пульт музичний дитячий TK Group (4 види, українське озвучення, підсвічування, пісні) 47877
282 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 47877
Прекрасна інтерактивна іграшка від "TK Group" для найменших малюків. Музичний пульт приготував малюкам безліч цікавих розваг: веселі пісні, мелодії, віршики та цікаві факти про різних тварин. Іграшка наповнить дозвілля дитини яскравими фарбами та подарує приємні емоції.
На корпусі пульта розташовані активні кнопки, кожна з яких відповідає за окремий функціонал. Пульт допоможе вивчити цифри, рахувати до 10, цікаві українські пісні та вірші. Малюку сподобається інтерактивна іграшка і він охоче повторюватиме слова за кольоровим другом.
Особливості:
- інтерактивна іграшка з українською озвучкою;
- виконана з міцного первинного пластику та має гумові кнопки;
- відрізняється яскравою кольоровою гамою;
- зручний функціонал;
- регулювання гучності звуку;
- містить дитячі казки, веселі мелодії, віршики та цікаві факти про тварин;
- звукові та світлові ефекти працюють від 2 батарейок типу ААА (в комплект не входять).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 7 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий планшет |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 3.5 см |
| Мови | Український |
- Ціна: 282 ₴
