
-29%
Робот Захисник TK Group (українське озвучення, LED підсвічування, пісні, демонстрація, парогенератор) 30955
738 ₴
524 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 30955
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот-захисник завжди стоїть на варті спокою та гарного настрою.
Незважаючи на його потужний зовнішній вигляд, він любить весело та активно проводити час.
З таким футуристичним другом на Вашу дитину чекають феєричні танці та дивовижні спецефекти!
Особливості:
- іграшка відрізняється сучасним дизайном та відмінною деталізацією;
- українське озвучення;
– динамічні рухи у такт веселій музиці;
- веселі пісеньки;
- оригінальне LED підсвічування;
- функція блискавичної стрілянини;
- демонстраційний режим;
- ефектне випромінювання пари;
- рухомі кінцівки обладнані дзвінкою тріскоткою;
- просте та зрозуміле управління;
- працює від 3х батарейок типу "АА" (до комплекту не додаються).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 524 ₴
