
Гра розвиваюча лабіринт (металеві кульки)
1 047 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 983
Ігровий набір "Jungle Adventure" відкриє перед дитиною неймовірно цікавий світ пригод у самому серці зелених джунглів.
Лабіринт складається з величезної кількості цікавих перешкод, які траплятимуться на шляху спритних металевих кульок. Натискай, підіймай, керуй та отримуй неймовірні емоції від цікавої гри!
Особливості:
- ігрова модель виконана в стилі джунглів;
- вікова категорія - 6+;
- лабіринт обладнаний 6-ма важелями, які відповідають за безперешкодний рух транспорту лабіринтом;
- в комплекті представлені 2 металеві кульки;
- проста конструкція дозволить легко зібрати ігрову модель навіть без допомоги дорослих;
- лабіринт виконаний з первинного пластику, який чудово витримує активні дитячі ігри;
- ігровий набір розвине дрібну моторику, уважність, логічне мислення, а також тренувати швидкість реакції та сприятиме гарному настрою дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Упаковка | |
|---|---|
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Лабиринт |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 1 047 ₴






