
Килимок дитячий ігровий (5 підвісок, у сумці) 829
789 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 829
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий килимок для немовлят 829 надовго відверне малюка від капризів, зацікавить його своїм приємним малюнком та красивими квітами. А п'ять підвісок-брязкальця, урізноманітнюють ігри малюка на килимку.
Фарбовий круглий килимок обладнаний двома райдужними м'якими дугами, на яких є гачки для підвісок-брязкальця. Брязкальця знімні.
Лежачи на килимку, дитина з легкістю зможе дотягнутися до іграшок, які його розважатимуть.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | З народження |
| Кількість складових елементів | 5 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 610 мм |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Упаковка | Сумка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 789 ₴
