
Робот космічний (рухається, кружляє на місці, підсвічування, музика) YJ 3012
395 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: YJ 3012
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей дивний космічний прибулець прилетів з іншої планети, щоб навчити малечу веселим танцям. Робот має цікаву особливість - щоразу кружляючи в танці, його пропелер обертається з такою швидкістю, яка перетворює звичайне підсвічування на яскраве світлове шоу.
Особливості:
- яскраве підсвічування пропелера та рук;
- рухається і крутиться на місці;
- відтворює динамічну музику;
- рухає руками та ногами;
- ноги робота оснащені маленькими коліщатками;
- в процесі обертання пропелер створює світлове міні-шоу;
- робот працює від 3-х батарейок типу "АА" (не додаються).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 217 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 395 ₴

