
М'яка іграшка Little Live Pets (одяг, аксесуари) Sew Surprise 680 /681/682
444 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 680 /681/682
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка сюрприз Little Live Pets Scruff-a-Luvs Sew Surprise
Scruff-a-Luvs Sew Surprise дає змогу вашій дитині чарівним способом створювати наймиліші модні образи таємничого цуценяти або кошеняти!
Відкрийте коробку, щоб знайти круглий нерукавий грудку хутра. Купуйте їх, потім сушіть, розчісуйте, проявіть ніжність і ви дізнаєтеся, яку насправді домашню тварину ви отримали! Ви знайдете цуценя чи кошеня? Тепер настав час показати модний одяг для вашого нового вихованця.
Комплектація:
- тварина-сюрприз;
- подушка;
- лак;
- нашийник;
- гребінець;
- випрямляч для волосся;
- аксесуари;
- журнал;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 281 мм |
| Довжина упаковки | 226 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 444 ₴
