
Трансформер Автобот Оптимус прайм (підсвічування, звук, мелодія, колеса вільного ходу) YJ 388-56
394 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: YJ 388-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ласкаво просимо до захоплюючого сучасного світу трансформації, де звичайний трейлер стає символом сили, доблесті та нескінченних можливостей!
Ця ігрова модель увібрала в собі всю міць і силу своїх попередників, і, до того ж, має абсолютно нові, вражаючі можливості. Спеціально розроблена техніка здатна за лічені хвилини легко перетворюватися з трейлера на потужного бойового робота, готового до битви зі злом!
Особливості:
- ефектна автоматична трансформація;
- диско-куля оснащена мерехтливим 3D підсвічуванням;
- тематичні звуки трансформації та активація мелодії;
- плавні довільні рухи;
- колеса вільного ходу;
- автобот працює від 3х батарейок типу “АА” (у комплект не входять).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Ширина | 9 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 95 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
- Ціна: 394 ₴
