
-29%
Автобус трансформер дитячий (3D підсвічування, колеса вільного ходу, звуки) 9922
414 ₴
294 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 9922
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автобус-трансформер - це справжній символ потужності та технологічного прогресу. Він готовий боротися за свободу та захищати світ, незважаючи на будь-які перешкоди. Дивитись на нього - це як зазирнути у майбутнє, де технології призводять до створення не лише зручних транспортних засобів, а й справжніх героїв.
Особливості:
- стильний, сучасний дизайн;
- автоматична трансформація з машинки в трансформер;
- ефектне 3D підсвічування;
- колеса вільного ходу;
- космічні звуки;
- іграшка працює від 3х батарейок типу “АА” (у комплект не входять).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 215 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 92 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 294 ₴






