
Іграшка сортер Шкільний автобус Play Smart(цифри, звуки тварин, математичні знаки, світло, звук на рус)7511
821 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 7511
Функціональна модель відрізняється чудово опрацьованим дизайном, гармонійно підібраними кольорами і дуже компактною конструкцією. Корпус прикрашений яскравими зображеннями маленьких пасажирів, кожен із яких зайнятий своїми справами. Вилиті елементи декору та написи “School bus” надають іграшці тематичний та ще більш захоплюючий формат.
Дах автобуса обладнаний бочонком, що обертається, і функціональним сортером, де кожне натискання супроводжується новою реплікою, звуком або пісенькою.
Модель оснащена 5 модами:
- тварини та звуки;
- цифри;
- форми та забавні звуки;
- фрази;
- веселі пісеньки.
При кожному закиданні фігурки у відповідну комірку, зірочка на даху підсвічується мерехтливим підсвічуванням. Також в іграшці вбудований режим нагадування, при тривалій бездіяльності, автобус відтворює 2 різні фрази, що закликають малюка до захоплюючої гри.
Особливості моделі:
- яскравий та ергономічний дизайн;
- функціонал, що розвиває;
- веселі пісеньки;
- рухомі елементи.
Звукові та світлові ефекти працюють від 2х батарейок типу “АА” - входять до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 22 |
| Тип | Транспорт |
| Мови | Російська |
- Ціна: 821 ₴
