
Килимок дитячий розвиваючий Limo Toy (вивчення англійської, слова, цифри, музика) M 3450
810 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 3450
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний килимок для вивчення англійської мови для дітей. Озвучено килимок українською та англійською мовами.
Килимок допоможе вивчити англійською (з перекладом на українську):
-перші слова
-назви кольорів
-цифри.
Також перше знайомство з англійською зроблять веселішою пісня-азбука та пісня-лічильника
Розвиває:
- дрібну моторику;
- координацію рухів;
- мова;
- зір;
– слух.
Рекомендовано для дітей від 1-го року
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вік | Від 3-х років |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 370 мм |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 55 мм |
- Ціна: 810 ₴
