
УЦІНКА! Дитячий біговел CORSO 12 дюймів (підніжка, підставка для ніг) Navi RD-9033 Малиновий Ушкоджена упаковка
2 200 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: RD-9033 Y
Велобіг "Corso" стане наступним кроком після толокара до дорослого двоколісного велосипеда!
Яскравий велобіг із барвистими написами оснащений зручним сидінням, великими колесами та міцною рамою, що дозволяє його використовувати тривалий час та забезпечує малюкові комфортне безпечне катання.
Велобіг виконаний у формі двоколісного велосипеда. Однак, на відміну від нього, у велобігу відсутні педалі і ланцюг.
Ця особливість і визначає принцип катання на ньому, що нагадує їзду на толокарі. Єдиною відмінністю є той факт, що сидячи на велобігу і відштовхуючись ніжками від землі, необхідно тримати рівновагу.
Рама та кермо даної моделі виконана з міцної сталі. Надувні колеса велобігу, а сидіння виготовлене зі шкірозамінника і прикрашене контрастним рядком.
Кермо у цього велобігу оснащено дзвінком.
Сидіння регулюється за висотою, що дозволить підлаштувати велобіг під кожну дитину індивідуально.
Характеристики
Довжина велобігу – 82 см;
Висота сидіння від підлоги – 43 см; розміри сидіння – 20х13 см;
Висота керма від підлоги – 61 см, довжина керма – 43 см;
Колеса - 2 надувні колеса, діаметр – 28 см (приблизно 12”), ширина – 5 см.
Особливості:
- сталевий кермо;
- Підніжка;
- підставка для ніг;
- Дзвіночок.
Максимально допустиме навантаження – 30 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Фуксія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість коліс беговела | 2 |
- Ціна: 2 200 ₴

