
-18%
Дитячий електромобіль Джип Баггі (4 мотори по 50W, 1аккум 24V5AH, музика, світло) Bambi M 4878EBLR-6(24V) Жовтий
16 358 ₴
13 414 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: M 4878EBLR-6(24V)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль M 4878EBLR (24V) м'яке сидіння - є потужним і функціональним джипом, який зможе стати відмінним подарунком для дитини, машина базується на великих EVA колесах, що сприяє більш м'якій і комфортній їзді.
Дитячий електромобіль M 4878EBLR (24V) має два види керування, дитина може водити авто самостійно, або його за допомогою пульта керування можуть катати на джипі батьки, ця модель має м'яке шкіряне сидіння, завдяки чому поїздка буде ще більш комфортною.
Дитячий електромобіль M 4878EBLR (24V) оснащений світловими та звуковими ефектами, у джипа яскраво світяться фари, а також є магнітола, на ній дитина зможе слухати улюблену музику.
| МОТОР | КІЛЬКІСТЬ | 4шт / 50W |
| батарея | V / AH | 24V5AH |
| КІЛЬКІСТЬ | 1 | |
| ДОПУСТИМІСТЬ НАГРУДЖЕННЯ | ЗА ВАГОЮ | до 50кг |
| ЗА ВІКОМ | 3-8років | |
| СТАРТ | 1кнопка | + |
| ЗВУК ПРИ СТАРТ | + | |
| Повільний СТАРТ | + | |
| Повільний СТОП | + | |
| КІЛЬ_ШВИДКОСТЕЙ | У МАШИНІ | 1 |
| На пульті | 3 | |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ВАЖІЛЬ | + |
| СВІТЛО | ФАРІ ПЕРЕДНІ | + |
| КНОПКА вмикання / вимикання СВІТЛА | + | |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| МУЗИКА | + | |
| СИГНАЛ на рулі | + | |
| ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | MP3 | + |
| USB | + | |
| FM | + | |
| BLUETOOTH (підключ.до телефону) | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ | + | |
| ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ | 2,4G | + |
| BLUETOOTH (STOP BUTTON) | + | |
| СИДІННЯ | 1/2-місне | 2 |
| ШКІРА | шкіряні вставки на пластиковому сидінні | |
| КОЛЕСА | EVA | + |
| КОРПУС | ЗВИЧАЙНИЙ | + |
| КОРОБКА | КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ | 7 |
| КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ / КОРИЧНЕВИЙ) | коричневий | |
| ДОП. ФУНКЦІЇ | Двері відчинилися про СТОРОНІ | + |
| Амортизатори | НАЯВНІСТЬ і КІЛЬКІСТЬ | задні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Захисний бампер | Спереду |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Амортизатор, Світлові ефекти, Мелодії, Передні фари, FM-приймач, Звукові ефекти, Регулятор гучності |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед, 2 швидкості вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Баггі |
| Колір | Жовтий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 50 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
- Ціна: 13 414 ₴




