
Бойовий робот "TK Group" (3 кольори на вибір, українське озвучення, ходить, світло, звук, у коробці) 16785
745 ₴
529 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 16785
Настав час ближче познайомитися з неймовірними роботами від бренду “TK Group”. Ця іграшка перенесе свідомість дитини на неймовірний світ, де роботи виступають захисниками людей. Робот – це не просто іграшка, це справжній друг і рятувальник, з яким можна поговорити та вирушити у чарівну подорож!
особливості:
- іграшка представлена у трьох кольорах;
- кожна деталь робота промальована та позначена різними кольорами;
- На лівій руці робота є кнопка, що відповідає за рух своєрідних пальців;
- для того щоб активувати роботу необхідно додати 3 батареї типу АА (у комплект не входять);
- на спині у робота є кнопка вимк/викл;
- при включенні іграшки ока робота світяться, також світиться живіт та автомат у правій руці;
- робот ходить і каже слова українською мовою.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 529 ₴
