
Дерев'яна пірамідка "4FUN Game Club" (13 рівнів) 63966
376 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 63966
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна пірамідка від "4FUN Game Club" – чудове придбання для малюків, спрямоване на розвиток координації рухів, дрібної моторики, сприйняття та вивчення нових кольорів та форм. Іграшка навчить дитину порівнювати елементи за розміром, а також спонукатиме до креативного мислення, адже пірамідку можна збирати в кількох варіаціях, що забезпечить малюкам багато годин цікавої та захоплюючої гри.
особливості:
- матеріал – дерево;
- якісно забарвлені деталі;
- добре відшліфовані поверхні;
- 13 рівнів + основа;
- Ігрові елементи мають форму квітки;
- милий дизайн та барвисті деталі у райдужних відтінках;
- Верхівка пірамідки зроблена у вигляді сфери.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 376 ₴
