
Дерев'яна гра Ксилофон (5 видів на вибір, 8 тонів) З 39426
416 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 39426
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яні ксилофон гра на 8 тонів. Кожен брусок інструменту пофарбований у певний колір і відповідає певному звуку, що дозволить дитині запам'ятовувати та зіставляти ноти та кольори.
Гра на ксилофоні розвиває слух та почуття ритму малюків, сприйняття кольорів, дрібну моторику та концентрацію уваги.
По різнокольорових брусках іграшки вдаряють дерев'яними паличками з кулястими наконечниками, палички йдуть у комплекті.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Заводна іграшка |
| Розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 416 ₴
