
Розвиваюча дерев'яна дошка "Динозаври" (кільця, сортер, магнітна рибалка, в коробці) M 46400
580 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 46400
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча дошка M 46400 “Динозаври” допоможе Вашому малюку у формі веселої гри освоїти навички рахунку, вивчити геометричні фігури і просто провести час за захоплюючою магнітною грою.
Навчальний ігровий набір складається з дерев'яної платформи, яка оснащена різноманітними іграми:
- математичним сортером;
- кілочками;
- геометричним сортером;
- сортером із динозаврами;
- Магнітною рибалкою.
Яскрава оригінальна конструкція неодмінно зацікавить Вашу дитину і захопить захоплюючу гру!
Всі ігрові елементи виготовлені з якісної відшліфованої деревини та пофарбовані високоякісними яскравими фарбами.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 580 ₴
