
Дерев'яна гра каталка "Машинка" (18 фігурок, сортер) C 45225
697 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 45225
Сортер у формі машинки каталки - це екологічно чиста, стильна розважально-розвиваюча іграшка для малюків старше 36-ти місяців.
Сортер C 45225 повністю виготовлений з деревини, а тримачі, що тримають коліщатка - металеві.
Іграшка є прямокутною коробкою з різними, геометричними виїмками під ігрові фігурки сортера. 4 колеса, також виготовлені з деревини, вони пофарбовані в пастельний фіолетовий колір і прикрашені спіральками, а легко знімається кришка, пофарбована в ніжно-рожевий колір і залакована.
Всього в конструкції машини представлено 12 отворів для гри, а також 6 у кришці.
Фігурки для гри пофарбовані в яскраві та контрастні кольори, вони мають геометрично правильні форми та доповнені ілюстраціями з тваринами, цифрами та математичними знаками.
Комплектація:
- Машинка сортер;
- 18 фігурок сортера.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 697 ₴
