
Дерев'яна іграшка (логічна гра, кубики, картки із завданнями, в коробці) C 54480
884 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 54480
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Різноманітність дитячих дерев'яних ігор безмежна, бо такі ігри безпечні та нетоксичні для дітей. Вони розвивають дрібну моторику рук, логічне мислення, вчать рахувати, знайомлять із тваринами фігурками та багато іншого функціоналу. Ми представляємо до вашої уваги неймовірну цікаву гру логічну гру.
особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- іграшка виконана із дерева;
- у наборі ви знайдете 31 кубик із цифрами, зображеннями тварин, форм;
- 51 картка з різними завданнями;
- підставка для карток;
- підставка для кубів, щоб виконувати завдання;
- Мета гри навчити дитину вирішувати рівняння, вивчити нових тварин, літери та цифри.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Фігурки |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 884 ₴
