
Дерев’яна іграшка Пазли магнітні C 52514 (30) у коробці
572 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 52514
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев’яна іграшка Пазли магнітні C 52514 (30) у коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnetic |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 572 ₴
