
Музичний пальчиковий лабіринт (звуки, музика) YL 504 BA Червоний
571 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: YL 504 BA Красный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний пальчиковий лабіринт - це чудовий варіант розвиваючої гри для найменших.
Дитячі музичні круглі намистини видають приємний звук
Торгова марка - SOBEBEAR
Тип - Музична іграшка
Вік - 18 місяців +
Розмір упаковки:
15 см × 19 см × 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Лабіринт |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
- Ціна: 571 ₴



