
Трансформер автобот (3 види на вибір) 8811 АВС
597 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8811 АВС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Любителі роботів автоботів, зустрічайте чергову серію бойових суперпотужних трансформерів 8811 АВС, представлених у 3-х варіантах.
Кожен з автоботів складається у певний, відмінний від інших, автомобіль і оснащений власною потужною ю, здатною вразити будь-якого ворога.
Трансформер представлений у 3-х кольорах: червоному, синьому та жовтому.
Збери їх усіх та створи власну команду інопланетних героїв, захисників людства від позаземних загроз!
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 597 ₴
