
Музичний літачок з ксилофоном (2 кольори, пальчиковий лабіринт, мелодії, історії, алфавіт, на англ) YL 410 A
664 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: YL 410 A
Музичний літачок з ксилофоном перенесе Вашого малюка у світ чарівних звуків та заспокійливих мелодій!
Кожна деталь іграшки продумана до дрібниць, щоби надовго і з користю зацікавити дитину. Дана модель сприяє розвитку уважності та логіки, допомагає малюкові познайомитися з новими кольорами, формами та звуками, тренує дрібну моторику.
особливості:
- сучасний дизайн у вигляді милого літачка;
- ксилофон із 5 металевими пластинами;
- пальчикова міні-гра;
- рухомі елементи;
- сортер;
- вивчення слів, алфавіту та назви тварин англійською мовою;
- Відтворення класичних мелодій;
- активація веселих дитячих пісеньок;
- Цікаві історії;
- Літак працює від 3х батарейок типу "ААА".
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Мультибокс |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
- Ціна: 664 ₴

