
Дерев'яний пальчиковий лабіринт (рахунки) З 39236
419 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 39236
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Різноманітність дитячих дерев'яних ігор безмежна, бо такі ігри безпечні та нетоксичні для дітей. Вони розвивають дрібну моторику рук, логічне мислення, вчать рахувати, знайомлять із тваринами фігурками та багато іншого функціоналу. Ми пропонуємо вашій увазі пальчиковий лабіринт, який з легкістю дозволить розвинути дрібну моторику рук.
особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- іграшка виконана у приємних кольорах;
- основа лабіринту, це куби із малюнками різних фігур;
- ребрами кубів є палички з колами;
- зверху розташований пальчиковий лабіринт;
- така гра дозволить розвинути дитині завзятість та дрібну моторику рук.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Лабіринт |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 175 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 419 ₴
