
Дерев'яна магнітна рибалка (12 морських мешканців) C 54481
467 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 54481
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава і різнобарвна імітована водойма "Diaoyutai" запрошує маленьких рибалок долучитися до захоплюючого заняття риболовлею, не виходячи з дому.
Іграшка спрямована на розвиток дрібної моторики, координації рухів, вивчення нових кольорів та форм. Крім того, це чудовий спосіб весело та цікаво провести дозвілля.
особливості:
- Розмір ігрового поля: 24х24 см;
- матеріал – дерево;
- ігрове поле прикрашене кольоровою наклейкою із зображенням водойми з рибками;
- У комплекті представлені 12 кумедних морських мешканців, кожен з яких оснащений металевою кнопочкою;
- палички, що виконують роль вудок, оснащені шнурками та наконечником з магнітом.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рибалка |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 467 ₴
