
Трансформер динозавр (2 види, у коробці) 339-35
396 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 339-35
Трансформер 339-35 один із героїв, який оберігає нашу планету від лих, і зараз він у пошуках відважного героя, який допоможе йому у порятунку світу! Стильний робот виглядає могутнім солдатом, який миттєво перетворюється на динозавра. Вирушайте в незабутні пригоди разом із трансформером та вершіть справедливість!
особливості:
- стильний дизайн улюблених героїв дитячих фільмів про роботи;
- набуває форми хижого динозавра;
- тематичне забарвлення з різними характерними зображеннями;
- перетворюється на трансформера за кілька кроків;
- Високоточна деталізація поверхні іграшки;
- кінцівки автобот легко провертаються;
- стане родзинкою у вашій колекції іграшок;
- круті аксесуари у вигляді ;
- допоможе відтворити всі незабутні та гостросюжетні ігри.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 396 ₴
